LATO W CZERNEJ

Czas letni dla wielu z nas to okres wypoczynku, relaksu, a także regeneracji. Warto w te dni odwiedzić Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej oraz odetchnąć w Domu Pielgrzyma.  Otaczająca nas przyroda, zieleń bukowych lasów pozwala przeżyć tutaj niezapomniane chwile.

Ostatnie tygodnie to dla nas pracowity czas, ale zarazem dający wiele satysfakcji oraz radości. W naszym Domu Pielgrzyma, mieliśmy zaszczyt  gościć wiele wspaniałych osób, którzy przyjeżdżali do nas w Grupach bądź indywidualnie. W okresie 27 czerwiec- 13 lipiec przebywała u nas z całymi rodzinami Oaza Domowego Kościoła z Katowic. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tychże rekolekcji, za życzliwość oraz doskonałą organizację.  Wierzymy, że przeżyte tutaj chwile na długo zostaną w Waszej pamięci.

Dziękujemy również wszystkim wiernym, którzy przeżywali wraz z naszą wspólnotą uroczystość Matki Bożej Szkaplerznej w niedzielę 16 lipca. Dziękujemy gorąco Stowarzyszeniu Polskiej Sztuki Walki, która uświetniła tę uroczystość swoją obecnością. Sprzyjająca pogoda oraz Wasza obecność sprawiła, że był to wyjątkowy dzień!

 

Serdecznie zapraszamy do Czernej!