WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA !

Na zewnątrz zimowa aura z pięknie ośnieżonymi drzewami. W oknach domów zniecierpliwione dzieci wyczekujące św. Mikołaja z workiem prezentów i słodyczy.  Ci, którzy w zeszłą niedzielę odwiedzili Dom Pielgrzyma w Czernej, zapewne wiedzą, że w nasze skromne progi Święty już zawitał! Zresztą nie tylko on, bo wraz z nim przybyli również i Jego pomocnicy.

Tak mocno wyczekiwane przez dzieci spotkanie ze św. Mikołajem upłynęło w świątecznej atmosferze. Na naszych milusińskich czekało wiele zabaw przy świątecznej muzyce.  Wiele radości sprawiło dekorowanie ciasteczek czy też dekorowanie choinki wcześniej własnoręcznie wykonanymi ozdobami. Spóźnialscy, na ostatnią chwilę pisali list do św. Mikołaja, a jeszcze inni tworzyli dla niego najpiękniej jak tylko umieli kartkę świąteczną bądź rysunek z jego podobizną.  Dla mniejszych dzieci, większą atrakcją okazał się kącik zabaw, gdzie mogli swobodnie pofiglować ze swoimi rówieśnikami no i oczywiście ze św. Mikołajem.  Kulminacyjnym momentem było pojawienie się św. Mikołaja. Wspólnemu śpiewaniu, rozmowom i zdjęciom nie było końca! Cóż, się dziwić, w końcu na następną wizytę tak zacnego goście musimy czekać okrągły rok!

 

 

 

 

 

 

Cieszymy się, że i w tym roku św. Mikołaj nie zapomniał odwiedzić Domu Pielgrzyma w Czernej. Dziękujemy wszystkim, którzy przybyli na spotkanie z nim. Zarówno tym małym, jak i tym większym. Dziękujemy raz jeszcze, za to, że razem mogliśmy stworzyć tę niezwykłą i niepowtarzalną atmosferę.