Dynamiczny październik

Październik, mimo lekkiego obniżenia temperatury, wcale nie przestał być dla nas gorącym czasem. Niezwykle dynamicznie mija jego pierwsza połowa. Podczas ostatniego weekendu gościliśmy aż 3 grupy: pielgrzymów z Ukrainy na czele z naszym współbratem o. Pawłem Ferko OCD, grupę Odnowy w Duchu Świętym „Manus Domini” z Krakowa, która spędziła u nas bardzo intensywny, modlitewno-formacyjny czas,  oraz dzieci z Gołkowic, które przybyły do nas z s. Izajaszą KDzJ.

Wszystkim przybyłym Gościom serdecznie dziękujemy. Dzięki Waszej obecności w całym naszym obiekcie zapanowała bardzo pogodna, wesoła atmosfera. W sposób szczególny pozdrawiamy i dziękujemy grupie dzieci z Gołkowic. Waszej niesłabnącej energii może pozazdrościć niejeden dorosły. Cieszcie się tą beztroską i dalej korzystajcie z uroku młodych lat! Dziękujemy Wam za przybycie, za szczery uśmiech.

Mamy nadzieję, że pobyt w naszym Domu Pielgrzyma w Czernej umacnia w wierze, pozytywnie nastawia do życia, a  także zwyczajnie pozwala na odpoczynek i chwilę wytchnienia. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszego Domu. Dołożymy wszelkich starań, aby spędzony u nas czas był wyjątkowy.