Dzień Ojca.

Już niedługo, bo 23 czerwca  obchodzić będziemy Dzień Ojca. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunku a także podziękowaniem. W Polsce, Dzień Ojca obchodzony jest od 1965 roku, a więc ma niebywałą tradycję. Warto w ten szczególny dzień pamiętać o swoim Tacie i oprócz szczerych, najpiękniejszych życzeń podarować mu swój czas oraz uwagę. Doskonałym towarzystwem do wspólnych spotkań będzie aromatyczna kawa bądź herbata. 🙂 W swojej ofercie posiadamy:

 HERBATY LIŚCIASTE:

BIAŁY OBŁOK – wspomaga koncentrację, pomaga w profilaktyce raka, obniża ciśnienie krwi, chroni serce i układ krwionośny, ma właściwości antyoksydacyjne.

ŁAGODNY POWIEW – orzeźwia i pobudza, oczyszcza i wspomaga odchudzanie, pomaga w problemach żołądkowych, korzystnie wpływa na działanie dróg oddechowych.

SŁODKI MIÓD – nie zawiera kofeiny, bogata w witaminy, unikatowy i miły smak miodu.

DESZCZ RÓŻ – czarna herbata z płatkami róży. Wyrafinowany i delikatny smak.

KAWA

WSTAŃ – mocna kawa o dużej zawartości kofeiny, o słodko-goryczkowatym smaku, dla lubiących bardzo mocną kawę.

WSTĄP NA KARMEL – zrównoważona kawa z umiarkowaną zawartością kofeiny, o czekoladowo orzechowo korzennym smaku, dla niezdecydowanych.

CO TY TU ROBISZ – łagodna kawa ze średnią zawartością kofeiny, o czekoladowo karmelowym smaku, dla preferujących delikatny napar.

 

Dopełnieniem będą słodkie, waniliowe krówki czy też owoce w czekoladzie. Z kolei na lepsze samopoczucie pomoże Balsam Karmelitański, który dzięki swoim wyjątkowym składnikom działa przeciwbólowo, uspokajająco, poprawia trawienie oraz działa antyseptycznie.

Produkty karmelitańskie można zakupić w Restauracji Domu Pielgrzyma w Czernej.

Wszystkim Tatom, z okazji zbliżającego się święta składamy najserdeczniejsze życzenia, życzymy wielu pogodnych, radosnych chwil spędzonych w gronie najbliższych, sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym, niech każdego dnia błogosławi Wam Pan.