Konferencyjna na finiszu

Koniec sierpnia zbliża się wielkimi krokami. Otwierając się na potrzeby dzisiejszego świata, już niedługo oddamy w państwa ręce nowocześnie i stylowo wyposażoną salę konferencyjną. Poczyniliśmy milowy krok w temacie zagospodarowywania przestrzennego tak specyficznego miejsca, jakim jest Dom Pielgrzyma. Wychodzimy naprzeciw potrzebom pątników, wśród których jest także uczestnictwo w konferencjach i sympozjach, pomagających w świetle karmelitańskiego spojrzenia zrozumieć problemy współczesnego Kościoła i świata. Pragniemy, by na świętym terenie Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej i św. Rafała Kalinowskiego, wśród nieskażonej miastem natury, było możliwe połączenie aktów religijno-pokutnych ze zdobywaniem wiedzy i osobistą formacją intelektualną.

Kolejnym elementem wyposażenia przestronnej sali jest nowy stół prezydialny, usytuowany na stopniu, by zmaksymalizować przekaz. Idealnie dobrane materiały pod względem faktury, dopełnia kształt elementów wykończeniowych. Długi, jasny, przejrzysty blat stołu tworzy ciekawą asymetrię z kafelkami podłogowymi. Całość niezwykle intrygująco wpisuje się w różnorodność odcieni zieleni, eksponowaną przez duże i przejrzyste okna. Przebywając zarówno na miejscu mówcy, jak i audytorium odczuwa się przyjazną atmosferę, przy jednoczesnym zachowaniu komfortu przestrzennego.

Odliczanie czas zacząć!

Szczegółowe pytania odnośnie sali konferencyjnej, a także innych obiektów Domu Pielgrzyma prosimy kierować na adres dompielgrzyma.czerna@karmel.pl lub pod numer 505 898 580. Zapraszamy!