Lędziny po raz kolejny!

Mimo, że pogoda nas nie rozpieszcza to jednak w Domu Pielgrzyma w Czernej zawsze panuje radosna atmosfera. Goście, którzy w zeszły weekend do nas zawitali wnieśli bardzo dużo uśmiechu i energii. Mowa tutaj oczywiście o Wspólnocie Domowego Kościoła z Lędzin, która przeżyła u nas swoje kolejne weekendowe rekolekcje, głoszone tym razem przez ks. Adama Jureczka. Małżeństwa przybyły wraz ze swoimi pociechami przez co nasz Dom jeszcze bardziej rozpromieniał. Wszystkich uczestników było ponad 110 osób! Z tego miejsca, chcieliśmy gorąco podziękować organizatorom tych rekolekcji za budujące słowo, doskonałą organizację i dyscyplinę, a zwłaszcza za niebywały porządek, nad którym czuwały odpowiednio wyznaczone sekcje. Bóg Wam zapłać!

W miniony weekend mieliśmy również przyjemność gościć Grupę z Niższego Seminarium Ojców Franciszkanów z Wieliczki. Głęboko wierzymy, że ten krótki, choć treściwy pobyt tutaj umocnił Waszą wiarę, dał motywację oraz siłę.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Gościom za wybór naszego Domu Pielgrzyma! Ufamy, że jeszcze nie raz to właśnie Czerna stanie się miejscem Waszych rekolekcji, spotkań czy innych wyjazdów formacyjnych. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby każdy z Gości wyjechał stąd zadowolony, a nade wszystko wypoczęty i optymistycznie nastawiony do codzienności. Gorąco zapraszamy!