Milcząca Beczka

Czas upływa błyskawicznie. Warto jednak choć na chwilę zwolnić tempo, zatrzymać się i nabrać nowych sił do działania. Kolejne rewelacyjne Grupy odwiedziły nasz Dom Pielgrzyma w Czernej! Jesteśmy niezwykle zadowoleni, że wybieracie właśnie to miejsce. Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć studentów z Beczki, czyli z Dominikańskiego Duszpasterstwa Akademickiego z Krakowa oraz Księży z rocznika święceń 2015 z Diecezji Krakowskiej, którzy przybyli do nas na czas swoich rekolekcji rocznikowych.

Studenci z Beczki przebywali w Domu Pielgrzyma w okresie 13-19 lutego, przeżywając swoje rekolekcje w milczeniu. Panująca wówczas cisza była naprawdę budująca. Serdecznie dziękujemy tym młodym ludziom, którzy podczas trwającej sesji egzaminacyjnej i natłoku wielu innych obowiązków znaleźli czas, by poświęcić się Bogu, modlitwie i refleksji. Cieszymy się, że wciąż odwiedzają nas miłośnicy ciszy, samotności i skupienia!

Gorąco dziękujemy również Księżom, którzy wybrali właśnie Czerną na miejsce swoich 5-dniowych rekolekcji, wygłoszonych przez ks. Krzysztofa Wiernickiego SAC. Głęboko wierzymy, że przeżyty tutaj czas przyczynił się do pogłębienia wiary, dał siłę oraz motywację do dalszej ofiarnej pracy duszpasterskiej. Bóg Wam zapłać za obecność, rozmowy i dobre słowo!

Serdecznie zapraszamy do Domu Pielgrzyma w Czernej, zarówno Grupy rekolekcyjne jak i osoby indywidualne. Mamy nadzieję, że i Wasz pobyt tutaj będzie należał do udanych!