Optymistyczne zakończenie okresu wakacyjnego

Dla wielu z nas okres wakacyjnego odpoczynku dobiegł końca. Dzieciaki z radością wróciły do szkolnych ławek, by dalej móc poznawać świat i zgłębiać wiedzę. Dla Domu Pielgrzyma ostatnie tygodnie wakacji były bardzo entuzjastyczne i promienne. Wszystko to, dzięki naszym wspaniałym Gościom- zarówno tym indywidualnym, jak i przyjeżdżającym w zorganizowanych grupach.

Bardzo dziękujemy charyzmatycznej grupie tancerzy, którzy przybyli do nas, aby szlifować swój warsztat taneczny.  Wasze niebywałe umiejętności oraz pasja, tworzą znakomity duet. Grupie tancerzy przewodził p. Hubert Wawrzkowicz. Gorąco dziękujemy za współpracę!

Kolejno Dom Pielgrzyma w Czernej odwiedziła Wspólnota Współpracowników Salezjańskich z Katowic,  oraz kadra nauczycielska ze szkoły w Łagiewnikach. Wspaniali ludzie, którzy znakomicie realizują swoje cele, są podporą dla młodych ludzi. Wasze zaangażowanie oraz chęć niesienia pomocy są godne naśladowania.

W okresie 5-7.09 mieliśmy przyjemność gościć liczną pielgrzymkę ze Szczecina, natomiast weekend 8-10.09 należał do grupy wiernych z Kartuz. Chociaż plan Waszych wyjazdów był napięty, mamy nadzieję, że znaleźliście w Czernej chwile wytchnienia. Zarówno tego  fizycznego jak i duchowego.

Serdecznie zapraszamy do Domu Pielgrzyma w Czernej, zarówno stałych Gości, jak i również tych, którzy po raz pierwszy chcą poczuć moc czerneńskiego  klimatu.  Czeka na Państwa pyszny posiłek w Restauracji Klasztornejnocleg w komfortowych pokojach w Domu Pielgrzyma, a także możliwość nabycia  dewocjonaliów, literatury, przewodników etc. w Księgarni Karmelitana.