Salka dla dzieci w końcu otwarta!

Jesień już na dobre wpisała się w scenerię naszego Domu Pielgrzyma. Nieco zmienna pogoda wraz z wirującymi liśćmi tworzy magiczny pejzaż. Choć może starsi tęsknią za latem to dla dzieci taki klimat to pora zabaw i radości. A jak wiadomo szczęśliwe i rozbawione dzieci to również szczęśliwi rodzice.

Pragnąc wyjść naprzeciw rodzinom oraz grupom przyjeżdżającym ze swoimi pociechami do naszego Domu, pragnęliśmy stworzyć miejsce, w którym dzieci będą mogły wspólnie spędzić czas przy zabawach, grach, kolorowankach czy przy lekturze ilustrowanych książeczek. Nasze plany w końcu się ziściły: salka do zabaw jest już gotowa i czeka na dzieciaki!!! Salka wyposażona jest w atestowane i bezpieczne zabawki, a jej podłoga pokryta jest miękkim, zielonym dywanem imitującym trawnik. Kolejną atrakcją, którą chcemy zaskoczyć naszych najmniejszych Gości jest ściana, po której mogą swobodnie malować i pisać!  Kiedy na zewnątrz deszczowo i pochmurnie salka do zabaw to idealne rozwiązanie! Mamy nadzieję, że chwile tutaj spędzone będą dla dzieci atrakcyjne oraz radosne, a także przyczynią się do ich dalszego rozwoju.

Wyrazy wdzięczności składamy anonimowym sponsorom z krakowskiej wspólnoty drogi neokatechumenalnej, którzy pomogli nam wyposażyć salkę w zabawki. Wielkie dzięki za okazaną pomoc!

Teraz, kiedy salka do zabaw jest już oddana do użytku, serdecznie zachęcamy grupy zorganizowane do przyjazdu wraz ze swoimi pociechami. Szczególnie zapraszamy grupy neokatechumenatu i wszystkie inne grupy rodzinne. Dołożymy największych starań, aby zarówno dzieci jak i osoby dorosłe były zadowolone z pobytu w naszym Domu Pielgrzyma w Czernej. Serdecznie zapraszamy!