Warsztaty muzyczne Chóru „Gloria”

Rewelacyjna pogoda, świetni ludzie i piękny śpiew sprawiają UDANY DZIEŃ! Słoneczko w ten weekend pokazało na co je stać. Idealna pogoda sprzyjała wypoczynkowi i rekreacji zarówno duchowej, jak i fizycznej. Mamy nadzieję, że Nasi Goście, zarówno Ci indywidualni jak i również zorganizowane grupy, zrealizowały wszystkie założone plany, a także odpoczęli od zmagań i trosk dnia codziennego.

Serdecznie dziękujemy grupie chórzystów kameralnego chóru „Gloria”, który przybył do nas z Krakowa Nowego Prokocimia z kościoła pw. Miłosierdzia Bożego. Anielskie głosy chórzystów radośnie rozbrzmiewały w sobotę i niedzielę podczas prowadzonych prób i warsztatów. Podczas popołudniowej Mszy Świętej w niedzielę grupa zaprezentowała swoje wokalne umiejętności. Życzymy chórowi „Gloria” niesłabnącej energii, wiele radości, a także szczerego uśmiechu.

Gorąco pozdrawiamy również i dziękujemy ponad 50-osobowej pielgrzymce z Chełma, która zatrzymała się u nas na nocleg z soboty na niedzielę. Mamy nadzieję, że mimo tego, iż pobyt był stosunkowo krótki, ubogacił w nadzieję, dał wiarę w lepsze jutro, a także pozwolił się wyciszyć oraz zrelaksować.

Zapraszamy najserdeczniej do naszego Domu Pielgrzyma w Czernej!