W jesienne dni……

 

Restauracja Domu Pielgrzyma w Czernej zaprasza wszystkich gości i pielgrzymów na smaczne i domowe obiady. Codziennie inny zestaw dnia. W weekendy także pyszne desery.

Polecamy także nowe produkty z linii ,,Smaki Karmelu” różnego rodzaju miody o wielu właściwościach.

  • Miód wielokwiatowy– polecany jest do walki z chorobami alergicznymi takimi jak : katar sienny ,alergie , astma w tych przypadkach traktowany jest jako naturalna szczepionka . Ponadto  ma zastosowanie  przy schorzeniach serca , wątroby , pęcherzyka żółciowego.
  • Miód gryczany– Zaleca się go przy niedoborach magnezu i żelaza. Oczyszcza i wzmacnia naczynia krwionośne , działa bakteriobójczo , goi rany .  Stosowany w chorobach układu krążenia . Pomocny przy leczeniu anemii wśród dzieci  . Ze względu na mocny aromat używany jest do wypieków i produkcji miodów pitnych.
  • Miód spadziowy– Działa przeciwzapalnie , wykrztuśnie . Wspomaga w leczeniu chorób reumatycznych . Godny polecenia w chorobach układu krążenia. Neutralizuje szkodliwy wpływ używek . Pomocny w leczeniu nerwicy , kamienicy nerkowej , anemii.

I wiele innych……

Serdecznie zachęcamy do zakupu.

Dom Pielgrzyma zaprasza także do odbycia rekolekcji, odpoczynku i modlitwy z dala od zgiełku i życia w ciągłym biegu. Cisza, spokój i jesienne krajobrazy sprzyjają spacerom i przemyśleniom. Wszystkie informacje pod numerem Tel. 505 898 580.